Proč by ve Vaší skříni neměly stylové pyžamové kalhoty?

27. 07

Zatímco v amerických seriálech pravidelně vídáme herečky oděné do slušivých pyžamových kalhot, u nás se stylové pyžamo po bok kvalitní kabelky, hodinek a bot ještě nezařadilo. Samozřejmě můžete namítnout, že v pyžamu přece chodíte jen v soukromí Vaší domácnosti a příliš obdivu se tedy nedočká ani ten sebeluxusnější kousek, tak nač utrácet? Přece jen spánkem ale trávíme podstatnou část našeho života a pěknými pyžamovými kalhotami tedy děláme radost především sami sobě. Nezbytností se ale stávají v momentě, kdy musíte odjet třeba na služební cestu, do lázní, dovolenou s přáteli nebo nedej bože do nemocnice. Stylové pyžamové kalhoty mohou posloužit také jako pohodlný domácí oděv, v němž se nemusíte bát vyběhnout před dům, otevřít třeba pošťákovi nebo nečekané návštěvě. Výhodou je, že je můžete podle ročního období dle libosti kombinovat s tílkem, tričkem nebo košilí.

Pravděpodobně nejslavnější výrobce prádla značka Victorias Secret každým rokem přináší nové pyžamové kolekce, za které zaplatíte několik tisícovek. Přesto se tato luxusní pyžama těší v zahraničí veliké oblibě a nechybí ve skříni žádné módní ikony. U nás ale zdaleka nemusíte za pyžamové kalhoty utratit tisíce. Originální pyžamové kalhoty v prvotřídní kvalitě koupíte už od 300 Kč, v dárkové sadě třeba s maskou na spaní se hodí také jako milý dárek pro Vaše blízké.

Vybírejte zde!pyžamové kalhoty

A jak tedy vybrat ty správné? To vám poradí majitelka eshopu www.spanispani.cz nabízejícího vlastní originální kolekci českých pyžamových kalhot za rozumné ceny včetně řady dalších doplňků, které Vám zpříjemní hodiny strávené v posteli.

Správné pyžamové kalhoty by měly mít následujících 5P:

  • Pohodlné – Pyžamové kalhoty musí být především pohodlné. Přece jen v posteli trávíme třetinu dne. Kalhoty vám tedy musí padnout tak, abyste se v nich cítili prostě skvěle. Nesmí Vás tedy příliš obepínat, tlačit v pase nebo naopak padat a vyhrnovat se. Pokud se musíte rozhodnout, volte vždy spíše větší velikost.
  • Přírodní – Měly by být vyrobeny z přírodních materiálů jako je bavlna, hedvábí nebo flanel, které pohlcují pot, jsou prodyšné a nedráždí pokožku. Nezapomeňte si tedy zkontrolovat složení pyžamových kalhot na štítku. Ideálně volte 100 % bavlnu, která je univerzální, v létě pak můžete sáhnout po hedvábí a v zimě naopak obléci hřejivý flanel.
  • Pěkné – Pyžamové kalhoty by měly být rozhodně také pěkné. Oblíbené vzory pyžamových kalhot jsou zejména kára, pruhy, puntíky nebo srdíčka.
  • Příjemné – Materiál i barva Vám samozřejmě musí sedět a být Vám příjemné. Vybírejte spíše teplé odstíny červené, růžové nebo hnědé.
  • Pratelné – Ideální je vybírat bavlněné kalhoty, které je možno prát na vyšší teplotní stupeň. Přece jen kalhoty nosíme na holém těle a s ohledem na hygienu je vhodné prát je alespoň na 60 stupňů.

Věříme, že si díky těm správným pyžamovým kalhotám užijete spoustu dlouhých nocí plných sladkých snů. Tým www.spanispani.cz.

zpět na výpis článků
blog

Nenechte si ujít všechny naše novinky

Zadejte svůj email a budeme Vám je zasílat

Můžete nás také sledovat

Na sociálních sítích

Instagram